Paralajmëruam publikimin e këngës së tij më të re e cila kësaj radhe erdhi vetëm, pa ndonjë bashkëpunim.

Gjiko solli sonte këngën “Hajt Hajt” të cilën e ka vizuelizuar edhe me videoklip.

Ambinete të nxehta verore, femra seksi dhe interpretimi i Gjikos janë ato që karakterizojnë këtë videoklip./PRIVE.AL/